Fila Deterdek İnşaat Sonrası Temizleyici 1lt
Fila Deterdek İnşaat Sonrası Temizleyici 1lt

Fila Deterdek İnşaat Sonrası Temizleyici 1lt (Fila Deterdek )

Marka : FILA
Fiyat : ₺191,73  + KDV
KDV Dahil : ₺226,24

Fila Deterdek İnşaat Sonrası Temizleyici

Fila Deterdek İnşaat Sonrası Temizleyici
1lt si 20 m2 alanı temizler
5lt si 100 m2 alanı temizler , ürün seceneklerinde bulabilirsiniz
 

İnşaat Sonrası Temizleyici - İnşaat Sonrası Temizlikler İçin Toksin Gazları Alınmış Asitik Deterjandır. Cotto, Pres Tuğla ve Dekoratif Tuğlalar İle Porselen Seramiklerde, Taş, Granit ve Fayanslarda Kullanılır

Ne İşe Yarar?

Tüm derz dolgusu ve inşaat artığı kirlerini temizler. Cotto,Pres tuğla ve dekoratif tuğla yüzeylerdeki her türlü beyazlamayı ortadan kaldırır. Zeminlerde,yer ve duvar fayanslarında (duşlarda) ve banyo aksesuarlarındaki biriken kireçlenmeleri söker. Dış cephe ve aşırı yürünen alanları derinlemesine temizler. Kireç sökücü ve deterjan bir aradadır. Yüksek konsantrasyonlarda sürfaktan içerir. Pas lekelerini söker.


Nasıl Kullanılır?

1/5 ya da 1/10 suyla karıştırılır. Yere ya da duvara bir fırça ile sürülür. 5 dakika beklenir. Bir fırça ile ovalanır. Çıkan kir bir bez ya da sünger ile ortamdan uzaklaştırılır. Bol su ile bir kaç kez durulanır.


Avantajları

Kullanıcılara veya çevreye zararlı buharlar yaymaz. Muriatik asidin yerine geçen ilk üründür. Yüzeyin rengini veya görünümünü değiştirmez. Yüzeylere hasar vermeksizin temizler.Bolonya Seramik Merkezi tarafından belgelendirilmiştir. Alüminyum ya da çelik süslemelere zarar vermez.

Çok amaçlıdır: Cotto,pres tuğla ve dekoratif tuğlalarda, porselen seramiklerde,taş,granit ve fayanslarda kullanılır.

İki farklı kullanım: Sulandırmaya göre, bir deterjan veya kireç sökücü olarak da kullanılabilir.